Informujemy, że w dniu 02/01/2024 nasza firma będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.
Aktualne ceny

Skup stali nierdzewnej, żaroodpornej
i narzędziowej

Volhartmetal – Skup stali stopowych, stali nierdzewnej, żaroodpornej i narzędziowej. Uczciwa i szybka wycena. Sprawdź naszą ofertę.

W Volhartmetal skupujemy stal stopową taką jak:

WCL

WNL

WLV

Stal nierdzewna

Stal żaroodporna

Wirniki z turbosprężarek

Skup stali nierdzewnej, żaroodpornej i narzędziowej - Co oferujemy?

Nasza firma specjalizuje się w skupie stali nierdzewnej, żaroodpornej i narzędziowej. Oferujemy uczciwe ceny i sprawną obsługę dla klientów poszukujących profesjonalnego partnera do skupowania tych materiałów. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom zapewniamy efektywny proces skupu i recyklingu stali nierdzewnej, żaroodpornej oraz narzędziowej. Bez względu na ilość i formę materiałów, jesteśmy gotowi dostarczyć najlepsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami, aby poznać naszą ofertę i korzyści wynikające z naszych usług skupu stali nierdzewnej, żaroodpornej i narzędziowej.

Skup stali nierdzewnej

Skup stali stopowej - Cennik

Oferujemy uczciwą wycenę, szybką obsługę i wypłacamy pieniądze od ręki. Sprawdź aktualne ceny naszego skupu stali stopowej w tym nierdzewnej, żaroodpornej, narzędziowej i innych.

Trwa pobranie danych z giełdy London Exchange, abyśmy mogli zaproponować najlepsze ceny surowców w tym momencie. Prosimy o 5 sekund cierpliwości.Porozmawiajmy o solidnej współpracy

Chcesz z nami współpracować? A może masz pytanie dotyczące metali lub skupu? Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Gdzie nas znajdziesz?

VOLHARTMETAL Recycling Sp. z o.o.
ul. Leśna 85
41-506 Chorzów

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku: 8:00-16:00
Soboty i niedziele: nieczynne

Dane kontaktowe