Informujemy, że w dniu 02/01/2024 nasza firma będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.
Aktualne ceny

Skup metali szlachetnych

Volhartmetal – Skup metali szlachetnych. Uczciwa i szybka wycena. Sprawdź naszą ofertę.

W Volhartmetal skupujemy metale szlachetne takie jak:

Srebro (Ag)

Złoto (Au)

Platyna (Pt)

Pallad (Pd)

Skup metali szlachetnych - Co oferujemy?

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się skupem metali szlachetnych. Nasza ekspertyza obejmuje złoto, srebro, platynę, pallad oraz inne cenne metale szlachetne. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaufanej reputacji oferujemy atrakcyjne ceny za metale szlachetne w każdej postaci, od biżuterii po monety i złote sztabki. Skupujemy zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm. Jeśli chcesz pozbyć się metali szlachetnych i otrzymać sprawiedliwą wycenę, to jesteśmy gotowi służyć pomocą. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak możemy zrealizować Twoje potrzeby w zakresie skupu metali szlachetnych.
skup metali szlachetnych

Skup metali szlachetnych - Cennik

Oferujemy uczciwą wycenę, szybką obsługę i wypłacamy pieniądze od ręki. Sprawdź aktualne ceny naszego skupu metali szlachetnych.
Trwa pobranie danych z giełdy London Exchange, abyśmy mogli zaproponować najlepsze ceny surowców w tym momencie. Prosimy o 5 sekund cierpliwości.skup złomu

Porozmawiajmy o solidnej współpracy

Chcesz z nami współpracować? A może masz pytanie dotyczące metali lub skupu? Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Gdzie nas znajdziesz?

VOLHARTMETAL Recycling Sp. z o.o.
ul. Leśna 85
41-506 Chorzów

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku: 8:00-16:00
Soboty i niedziele: nieczynne

Dane kontaktowe